Chicken tortilla with mango salsa

Chicken tortillas do not require much time or effort. The sweet-spicy mango salsa is indispensable with tortillas! The fruity sweetness and freshness and just the right dose of chilli are the perfect seasoning.

Quantity: 4

2 chicken fillets
4 avocados
1 tablespoon lime juice
4 tortillas
1 top Gourmet Club fresh mango salsa
2-3 tablespoons sour cream
fresh coriander

Marinade for chicken:
1 lime juice
2 cloves of garlic
1 teaspoon sugar
1 teaspoon dried oregano
0.5 teaspoon chilli flakes
5 tablespoons olive oil
salt, black pepper

First, add the chicken fillets to the marinade. For the marinade, squeeze the juice out of the lime, grate the garlic cloves. Add sugar, oregano, chilli flakes, olive oil, salt and pepper and mix everything. Pour the marinade over the chicken fillets and refrigerate for two hours. In the meantime, turn the chicken fillets a few times so that all sides taste nice. Place the chicken fillets on a hot grill or pan and cook in the meantime for 10-15 minutes until cooked through. Let stand for 5 minutes and then cut into strips.
Press the avocado pulp with a fork, squeeze the lime juice, season with salt and mix. Leave the bowl to warm up while the tortillas are warming up. Heat the tortillas on the grill or pan. Spread the crushed avocado on it, lift the chicken strips over it. Add mango salsa as well. Add a little sour cream to the tortillas and whip up the fresh coriander. Turn the tortillas in half and enjoy!

Reedene tortiljaõhtu koos Gourmet Club uue salsaga 🥭

Tortilja koos õigete komponenditega on imemaitsev ning kui värske salsa on juba valmis tehtud, siis ei võta selle valmistamine üldse kaua aega! 

✨ Selle imelise retsepti leiad https://gourmetclub.ee/retsept/kanatortilja-mango-salsaga/

Aitäh! @ilovermariliis
🌶 UUS LEMMIKHUMMUS! 

Kuigi meie Sriracha hummus jõudis turule vaid loetud päevade eest, oleme juba saanud rohkelt tagasisidet, et see on maailma parim hummus! Aitäh, sõbrad!

Kui sina pole veel meie uut vürtsikat hummus maitsenud, aga armastad mõõdukalt teravat ja tervislikku toitu, siis usume, et sulle hakkab meeldima ka Gourmet Clubi uus Sriracha hummus.

🌮 Naudi Sriracha hummust pastakastmena, liha või kala kõrval, võileiva, taco ja tortilla vahel või lihtsalt leivaõhikute, maisi- ja kartulikrõpsudega.

Paljud on meilt küsinud, et mida Sriracha tähendab. Sriracha kastme nimetus on pandud Tai linna Sri Racha järgi, kust pärineb ka maailmakuulsa kastme retsept. Sriracha koosneb tšillist, küüslaugust, äädikast, soolast ja suhkrust. Originaalselt on see valmistatud dipikastmeks, kuid nüüdseks kasutatakse seda kõikjal erinevates roogades. 

✨ Haara uus hummus Kaubamajast, Stockmannist, Selverist, Rimist, Coopist, Membost või Gourmet Club esindusest Arsenali keskuses!
Värske salsa sobib ideaalselt kala või liha kõrvale! Teie ees on üks mõnus toitev taldrikutäis, kus laimihapukale lõhele pakub seltsi Gourmet Club uus Värske mango salsa ja kookosriis 🥭

Retsepti leiad 👉🏼 https://gourmetclub.ee/retsept/grillitud-lohefilee-mango-avokaado-salsaga-ja-kookosriisiga/ 

Aitäh imelise retsepti eest! @tuuli_retseptid
TERVITAME VÄRSKEID SAABUJAID!
Saage tuttavaks, Gourmet Club Värske Mehhiko salsa ja Värske mango salsa! 

Hea roa kõige tähtsam komponent on õigesti valitud kaste. Meie särtsakad salsad on just selleks loodud! Hoolikalt valitud komponentidest kokku keedetud maitseküllasele salsapõhjale lisasime värskeid köögivilju ning ürte 🍅

Haara värske salsa poest ja muuda oma suvine toidulaud veelgi maitseküllasemaks! 😋

Uued salsad leiad Kaubamajast, Stockmannist, Coopist, Selverist ja Membost!
Suussulavalt pehmeks röstitud magusa alatooniga bataat, millel katteks kreemjas Klassikaline hummus 🌱

Retsepti leiad 👉🏼 https://gourmetclub.ee/retsept/rostitud-bataat-hummuse-ja-lehtkapsaga/

Aitäh! @ilovermariliis
Tahaksid võita endale terve AASTAVARU kohvi? 🤩 
Gourmet Club on korraldamas üle-eestilist tarbijamängu, mille raames on võimalus võita 6 x aastavaru kohvi Pauligilt! Osta ükskõik, milline Gourmet Club uue koogisarja kook ja leia karbist võidukleeps 🍰 Kleepsu leidmisel võta ühendust turundus(ät)gourmetclub.ee

Gourmet Club uus koogisari on pakendatud värvilistesse keskkonnasõbralikesse karpidesse ning uude koogisarja kuuluvad järgmised koogid:

1. Rabarberi-mandlikook martsipanikreemiga
2. Rabarberi-maasika Brita kook
3. Limoncello marengikook
4. Ekleerikook pistaatsiakreemi ja vaarikatega
5. Baileys’e šokolaadi-trühvlikook
6. Mustsõstra-kohupiimakook sidrunikreemiga 

Head nautimist ning edu kleepsu jahtimisel! 🏁