UUED HUMMUSED ON KOHAL!

Kas teadsid, et Gourmet Club oli esimene kodumaine ettevõte, kes tõi turule hummused? Sellest ajast peale oleme võtnud eesmärgiks inimestele tutvustada ja õpetada hummuse tarbimise viise. Mõtleme ja arendame aktiivselt uusi maitseid ning nüüd oleme valmis saanud nelja uue maitsega hummust!

Oleme teinud suurt tööd, et välja selgitada, milliseid maitseid kliendid eelistavad. Peale maitsetestide läbi viimist, langes valik nelja uue maitse kasuks:

  • Jalapeno
  • Oliiv
  • Röstitud küüslauk
  • Sidrun-ingver

Kõik neli uut hummust on valmistatud naturaalse oliiviõliga ning kolm nendest ilma lisatud suhkruta. Enda toodete valmistamisel kasutame alati võimalikult kvaliteetset toorainet. Näiteks kasutame enda hummustes ainult kuivatatud ja koos kestaga kikerherneid. Nii säilivad kikerherne parimad ja kasulikumad omadused.

Uued hummused on müügil Coop kauplustes, Selveris, Kaubamajas, Rimis, Stockmannis, Kaupmehes ja Gourmet Club esinduspoes Arsenali keskuses.

Perioodil 13.06-13.08 toimub kõikides Selveri kauplustes suur tarbijamäng, mille auhinnaks on 1000€ GoTraveli kinkevautšer! Tarbijamängus osalemiseks tuleb osta Selveri kauplusest ükskõik milline Gourmet Clubi hummus ja loota loosiõnnele!

Kaunist ja maitsvat suve soovib Gourmet Club!

Nädalavahetuse retseptiidee 💥

Tee ise pitsat ja kasuta pitsakastmena hummust. Meie tegime pitsa Sriracha hummusega, kuid kõik maitsed sobivad oivaliselt! Peale oma lemmikud lisandid ja naudi! 👌🏼
Pühapäeval tähistame vanavanemate päeva, et tänada neid kõikide teadmiste, elutarkuste, hoole ning armastuse eest 💕 Tähista seda tähtsat päeva koos enda lähedaste ning parimate hõrgutistega 🍰
Täna ja homme on sul võimalus proovida meie imemaitsvaid kooke! Tule proovi ja veendu selles, kui head need on! 🤩 

Degusteerimised toimuvad järgmistes kauplustes vahemikus 15:00-19:00 ✨

🔸 Järve Selver
🔸 Tondi Selver
🔸 Peetri Selver
🔸 Viimsi Selver
🔸 Laagri Coop
Laste lemmik on loomulikult mõnusa magusa alatooniga Sidruni-ingveri hummus 🍋 Sobib hästi tervislikuks vahepalaks pikkadel koolipäevadel ✨