UUED HUMMUSED ON KOHAL!

Kas teadsid, et Gourmet Club oli esimene kodumaine ettevõte, kes tõi turule hummused? Sellest ajast peale oleme võtnud eesmärgiks inimestele tutvustada ja õpetada hummuse tarbimise viise. Mõtleme ja arendame aktiivselt uusi maitseid ning nüüd olemegi valmis saanud nelja uue maitsega hummust!

Oleme teinud suurt tööd, et välja selgitada, milliseid maitseid kliendid eelistaksid. Peale maitsetestide läbi viimist, langes valik nelja uue maitse kasuks:

  • Jalapeno
  • Oliiv
  • Röstitud küüslauk
  • Sidrun-ingver

Kõik neli uut hummust on valmistatud naturaalse oliiviõliga ning ilma lisatud suhkruta. Enda toodete valmistamisel, kasutame alati võimalikult kvaliteetset toorainet. Näiteks kasutame enda hummustes ainult kuivatatud ja koos kestaga kikerherneid. Nii säilivad kikerherne parimad ja kasulikumad omadused.

Uued hummused on müügil Coop kauplustes, Selveris, Kaubamajas, Stockmannis ja Gourmet Club esinduspoes Arsenali keskuses.

Hoiame ja toetame lapsi täna ja iga päev 💛 Ilusat lastekaitsepäeva!
Järgmine kord, kui võileiba teed, kasuta või ja määrdejuustu asemel hummust 🌱 Rohkem vitamiine ja mineraale 🙌🏼
Kuidas sündisid hummuse uued maitsed? 💭

Selleks, et välja selgitada, milliseid maitseid tarbijad eelistavad, viisime läbi mitmeid tarbijauuringuid. Korraldasime maitseteste, mille raames lasime inimestel välja valida nende lemmikud maitsed 😍

Valik langes nelja väga põneva maitse kasuks: oliiv, sidrun-ingver, jalapeno ja röstitud küüslauk! 💥
Kui sa saaksid elu lõpuni ainult ühte kooki süüa, siis mis kook see oleks? 🍰
👏🏼 Selle suve kuumimad hummused on kohal!💥

Veelgi tervislikuma koostisega neli uhiuut maitset! Hummused on valmistatud ilma lisatud suhkruta ja loomulikult naturaalsest oliiviõlist 🤩 

Jalapeno, Röstitud küüslauk, Oliiv, Sidrun-Ingver- midagi igale maitsele! Millist esimesena proovid? ✨