GOURMET PIZZA ARSENAL KESKUSES TALLINNAS – UUS MENÜÜ


GOURMET PIZZA ARSENAL KESKUSES TALLINNAS – UUS MENÜÜ

meie uus ja maitseteküllane pizzamenüü!

Maikuus pandi Arsenali Gourmet Club’is tööle pitsaahi, mis on täistuuridel tööd teinud.

Meie hõrgud, itaaliapärased pizzad on valmistatud 100% itaalia durumjahust ja juuretisega. On isegi neid, kes öelnud, et nende meelest on siin Tallinna kõige parem pitsa. Kes juba proovinud, see tuleb uuesti. Meil on tekkinud ka itaallastest püsikliendid, kes lausa ülepäeviti siin käivad.

mis vahe on tavalisel ja juuretisega tehtud pitsataignal?

Autentne Napoli stiilis pitsa ongi tehtud juuretisega. Selline pitsatainas on õhuke, krõbe ja töötatud välja spetsiaalselt durum-nisujahu jaoks. Juuretis annab taignale teistsuguse tekstuuri ja maitse, see meenutab pisut sourdough’d ehk hapukat leiba. Erinevalt pärmi- või tavalisest nisujahust tehtud taignast, on pärast juuretisega tehtud pitsa söömist kergem olla.

Taigna teeme valmis juba 48 tundi varem, see toob pitsa küpsedes välja selle kõige paremad omadused: pitsa tuleb kerge ja õhuline. Päris kõike aga välja rääkida ei saa, las jääb natuke kööki saladuseks ka!

Milliseid pitsasid Gourmet Pizza menüüst leida võib?

Hoolega tehtud ja kvaliteetseid, milles on kasutatud kas kohalikke hooajalisi saaduseid või spetsiaalselt Itaaliast tellitud toorainet. Tellime Itaaliast kahte sorti jahu, mozzarellat, trühvleid, Calabriast toome vürtsikat nduja-salaamit ja palju muud. Kui pitsaretsepte välja töötama hakkasime, oli eesmärk pakkuda traditsioonilist Itaalia pitsat, milles oleks ka meie enda käekirja. Seepärast kasutame palju Eesti kohalikku hooajalist toorainet, praegu näiteks kukeseeni.

Teeme selliseid pitsasid, mida mujalt ei leia, näiteks röstitud pardiga. Me ei kasuta kuivi ürte, alati värsket basiilikut; parema kvaliteedi loomiseks kasutame minimozzarellat ja parmesanilaaste. Margherita pitsale annab lisanüanssi päikesekuivatatud tomat. Kõik on omanäoline, valida saab kas tomatipõhjaga või pizza bianco ehk valge pitsa vahel. Ja lisandeid saab samuti igaüks valida, võib lausa oma pitsa kokku panna. Ja nüüd on meil menüüs ka vegan-pitsa!

Proovi järele, kuidas maitseb näiteks pühvli mozzarella-musta trühvli pizza või röstpardi pizza!

Naudi kohapeal Arsenali Keskuse GOURMET PIZZAS Tallinnas E-L 12:00-19:30 ja P 12:00-18:00 või telli kaasa 5344 2472.

Telli pizza kulleriga koju või kontorisse wolt.ee!

Häid pizzanaudinguid kõigile,
Gourmet Pizza

GOURMET PIZZA ARSENAL KESKUSES TALLINNAS – UUS MENÜÜ

GOURMET PIZZA ARSENAL KESKUSES TALLINNAS menüü