TERVITAME VÄRSKEID SAABUJAID!

Saage tuttavaks, Gourmet Club Värske Mehhiko salsa ja Värske mango salsa!

Iga tippkokk teab, et hea roa tähtsamaid komponente on õigesti valitud kaste. Meie särtsakad salsad on just loodud selleks, et panna täiuslik punkt igale toidule, mis vajab värsket, külma, tomatist ja mahlast lisandit.


Gourmet Club iga toode on loodud selleks, et pakkuda maitseelamust ja tuua kodusele toidulauale maailma parimad maitsed.  Keskendume sellele, et meie tooted oleksid võimalikult värsked, ehedad ja parimatest koostisosadest. Ka uued salsad kannavad endas neid väärtuseid, sest oleme seadnud eesmärgiks olla maitsvaim salsa Eestis. Hoolikalt valitud komponentidest kokku keedetud maitseküllasele salsapõhjale lisasime värskeid köögivilju ning ürte ja müüme seda  kaupluste jahutatud kauba riiulites 200g topsis.

Millega salsat süüa? Salsa sobib imehästi liha või kala kõrvale, wrapi või tortilja vahele, maisi- ja kartulikrõpsudega ja wokiroogadesse.

Kogu inspiratsiooni: https://gourmetclub.ee/retseptid/

Haara värske salsa poest ja muuda oma suvine toidulaud veelgi maitseküllasemaks! 😋

Uued salsad leiad Kaubamajast, Stockmannist, Coopist, Selverist, Rimist, Membost ja Gourmet Club esindusest Arsenal keskuses!

✨ Kas eelistad pigem Sriracha särtsakust või bataadi magusat järelmaitset? 

👌🏼 Need kaks meie uut hummust on just kui öö ja päev, aga vaatamata sellele ühtmoodi ülimaitsvad! 

🛒 Uued suvised hummused leiad Kaubamajast, Stockmannist, Coopist, Rimist, Membost ja Arsenali keskuse Gourmet Club esindusest! 

#gourmetclub #hummus
Reedene tortiljaõhtu koos Gourmet Club uue salsaga 🥭

Tortilja koos õigete komponenditega on imemaitsev ning kui värske salsa on juba valmis tehtud, siis ei võta selle valmistamine üldse kaua aega! 

✨ Selle imelise retsepti leiad https://gourmetclub.ee/retsept/kanatortilja-mango-salsaga/

Aitäh! @ilovermariliis
🌶 UUS LEMMIKHUMMUS! 

Kuigi meie Sriracha hummus jõudis turule vaid loetud päevade eest, oleme juba saanud rohkelt tagasisidet, et see on maailma parim hummus! Aitäh, sõbrad!

Kui sina pole veel meie uut vürtsikat hummus maitsenud, aga armastad mõõdukalt teravat ja tervislikku toitu, siis usume, et sulle hakkab meeldima ka Gourmet Clubi uus Sriracha hummus.

🌮 Naudi Sriracha hummust pastakastmena, liha või kala kõrval, võileiva, taco ja tortilla vahel või lihtsalt leivaõhikute, maisi- ja kartulikrõpsudega.

Paljud on meilt küsinud, et mida Sriracha tähendab. Sriracha kastme nimetus on pandud Tai linna Sri Racha järgi, kust pärineb ka maailmakuulsa kastme retsept. Sriracha koosneb tšillist, küüslaugust, äädikast, soolast ja suhkrust. Originaalselt on see valmistatud dipikastmeks, kuid nüüdseks kasutatakse seda kõikjal erinevates roogades. 

✨ Haara uus hummus Kaubamajast, Stockmannist, Selverist, Rimist, Coopist, Membost või Gourmet Club esindusest Arsenali keskuses!
Värske salsa sobib ideaalselt kala või liha kõrvale! Teie ees on üks mõnus toitev taldrikutäis, kus laimihapukale lõhele pakub seltsi Gourmet Club uus Värske mango salsa ja kookosriis 🥭

Retsepti leiad 👉🏼 https://gourmetclub.ee/retsept/grillitud-lohefilee-mango-avokaado-salsaga-ja-kookosriisiga/ 

Aitäh imelise retsepti eest! @tuuli_retseptid
TERVITAME VÄRSKEID SAABUJAID!
Saage tuttavaks, Gourmet Club Värske Mehhiko salsa ja Värske mango salsa! 

Hea roa kõige tähtsam komponent on õigesti valitud kaste. Meie särtsakad salsad on just selleks loodud! Hoolikalt valitud komponentidest kokku keedetud maitseküllasele salsapõhjale lisasime värskeid köögivilju ning ürte 🍅

Haara värske salsa poest ja muuda oma suvine toidulaud veelgi maitseküllasemaks! 😋

Uued salsad leiad Kaubamajast, Stockmannist, Coopist, Selverist ja Membost!
Suussulavalt pehmeks röstitud magusa alatooniga bataat, millel katteks kreemjas Klassikaline hummus 🌱

Retsepti leiad 👉🏼 https://gourmetclub.ee/retsept/rostitud-bataat-hummuse-ja-lehtkapsaga/

Aitäh! @ilovermariliis