Gourmet Club kingivabrik ootab tellimusi!

Kas sul on jõulukingitused juba valitud? Kui veel pole, siis nüüd on viimane aeg ideid koguda.

Gourmet Club jõuluvalikust leiad maitsva kodumaise toodangu nii äripartneri kui omatöötaja või töötajate laste kingikotti.  

Meil on valikus erinevaid kinkekarpe, kotte ja erilahendusi. Soovi korral lisame isikliku soovi või firma logo ja sõnumi. Hoia kokku oma aega ning jäta kingituste kokkupanek ja kohaletoimetamine meie mureks. Saada meile oma soov ja aitame Sul kokku panna just Sinu eelarveleja kingisaajale sobiliku komplekti. 

Tutvu jõulutoodetega siin!

Tellimiseks kirjuta: evelin@gourmetclub.ee

🌱 November on vegankuu 🌱

Selleks, et valmistada midagi maitsvat ja tervislikku, ei pea tingimata palju aega kulutama ✨ Haara poeletilt vaja minevad komponendid koos Värske salsaga ning tervislik õhtusöök valmib kiirelt! 

Retsept 👉🏼 https://gourmetclub.ee/retsept/lillkapsas-mustade-ubade-ja-salsaga/ 

Aitäh! 💫 @miaspiration
Kiire ja lihtne idee lõunaks 👌🏼 Lisa wrapi vahele oma lemmikud lisandid ja peale Jogurti-Caesari kaste 😋
Selleks, et saada parim maitseelamus, ei pea tingimata restorani minema 🙌🏼 Meie valmistatud koogisegust, saad sa kodus ise valmistada imehea hõrgutise! Nii kiire ja lihtne, aga tulemus on suurepärane 🫶🏼 Proovi ka! 

#gourmetclub #chocolatecake #recipe #toit #eesti #kokkamine #kook
Mida põnevat hummusest valmistada? Hummusest saab kodus teha tõelise gurmeeroa 👌🏼 

Lisa hummusele meeldivad lisandid, näiteks liha, granaatõuna seemned, piiniaseemned ja oliiviõli 😋 Serveeri krõbeda pesto saiaga! 

#gourmetclub #hummus #recipe
Head sõbrad, meie selle aasta jõulukollektsioon on valmis! 💫 

Gourmet Clubi jõulukingitused on kodumaised ning südamega valmistatud! Kui sina otsid jõulukingitusi oma kolleegidele, äripartneritele või töötajate lastele, siis võta meiega ühendust ja me hoolitseme kõige muu eest! 🎁