Privaatsuspoliitika ja e-poe ostutingimused

Privaatsuspoliitika

Otseturustus, isikuandmete töötlemine ja küpsised

Gourmetclub.ee Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-posti aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale üle andmiseks.

Gourmetclub.ee saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-posti aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-posti aadressi või end kohvik-poes registreerides ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Iga kvartal saadame välja piiratud koguses eksklusiivseid uudiskirju, milles muuhulgas võib sisalduda ka kinkekaart.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Gourmetclub.ee veebilehel kasutatakse küpsiseid. Küpsis on väike tekstifail, mille veebilehitseja automaatselt kliendi poolt kasutatavasse seadmesse salvestab. Küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas klient veebilehte kasutab, et kliendi jaoks veebilehe kasutamist isiklikumaks muuta. Gourmetclub.ee kasutab / võib kasutada järgmisi küpsiseid:

  • seansiküpsised, mille eesmärk on võimaldada veebilehe teenuse kasutamist;
  • püsiküpsised, mille eesmärk on pidada meeles kliendi valikuid Gourmetclub.ee veebilehel;
  • kolmanda osapoole analüüsiküpsised, mille eesmärk on turundussuhtluse optimeerimine.

Võite oma seadmes salvestatud küpsised blokeerida, muutes oma veebilehitseja vastavaid seadeid. Küpsiste mittekasutamisel ei pruugi Gourmetclub.ee veebileht korrektselt töötada ja/või osad funktsioonid (näiteks e-poes ostmine) ei pruugi kliendile kättesaadavad olla.

Ehkki küpsised ei sisalda tavaliselt isikuandmeid, võime juhul, kui olete meile enda kohta teavet esitanud (näiteks esitanud tellimuse), seostada teie registreerimisandmed küpsiste või muude jälgimist võimaldavate süsteemidega, mis meie veebileht teie arvuti kõvakettale salvestab.

Lisaks kasutame aegajalt veebipõhiseid analüüsivahendeid Google Analytics jms, mis aitavad meil mõista, kuidas külastajad meie veebilehte kasutavad. Küpsiseid võivad kasutada ka meie veebilehel olevad kolmandate osapoolte lingid või reklaamid; te võite need küpsised vastu võtta kolmanda osapoole lingile või reklaamile klikates. Me ei kontrolli niisuguste kolmandate osapoolte poolt teabe kogumist ega kasutamist ning selliste kolmanda osapoole küpsiste kohta Gourmetclub.ee privaatsuspoliitika ei kehti. Kui teil tekib küsimusi informatsiooni kogumise või kasutamise kohta kolmandate osapoolte poolt, siis peate võtma ühendust nende ettevõtetega.

Küpsiste kohta saate lisateavet veebilehelt www.allaboutcookies.org, sealhulgas kuidas vaadata, millised küpsised on seatud, kuidas neid hallata või kustutada.

Lisaks analüüsiküpsiste kasutamisele võib Gourmetclub.ee veebileht kasutada veebilutikaid (pixel tags, web-beacons), mille abil jälgitakse Gourmetclub.ee veebilehe kasutust. Seda tehes ei töötle Gourmetclub.ee isiku tuvastamist võimaldavaid andmeid.

Küpsiste ja privaatsuspoliitika punkte võime täiendada igal ajal. Palun vaadake perioodiliselt seda veebilehte, et kõigist võimalikest muutustest teada saada.

Gourmet Club e-poe ostutingimused

Andmed:
OÜ Gurmeeklubi
Rg-kood 11579894
KMKR nr EE101282439
Erika 14, Tallinn
tellimused@gourmetclub.ee
(+372) 5307 7303

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.
Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimistingimused:

Tellimuse palume esitada vähemalt 2 tööpäeva enne tellimuse täitmise tähtaega. Tellimused palume edastada hiljemalt kell 14.00, kuna valmistame tordid värskelt alates tellimuse saabumisest. Hilisemad tellimused lähevad järgmise tööpäeva arvestusse.

Tellimuse vormistamine:

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toote kättesaamise koht. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu.

Teine tellimuse vormistamise viis on saata päring eritellmuse vormi kaudu, mille vastuseks saadame teile esimesel võimalusel ettemaksu arve ja lepime kokku tellimuse üleandmise koha.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Maksetingimused:

Klient on kohustatud enne ettemaksuarve tasumist kontrollima, et andmed ettemaksuarvel vastavad tellimusele. Maksetähtajaks on sama päev, millal tellimus vormistati.

Pärast internetipangas maksmist saate oma tellimusele numbri ja kinnituse e-posti teel.

Kontrollige, et tellimuskinnitus oleks saabunud teie e-posti aadressile. Tellimuse kättesaamise garanteerib tellimuse number.

Tarnetingimused:

Tellitud tooted saate kätte kas Gourmet Club’i Viru tänava (Viru 17, Tallinn) või Arsenali keskuse (Erika 14, Tallinn) kohvik-poest.

Lahtioleku ajad:

Arsenali kohvik-pood: E-P 10:00-20:00
Viru tänava kohvik-pood: E-R 9:00 - 20:00
L 10:00-20:00; P 10:00-19:00

Hind:

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine:

Juhul kui soovite tellimuse tühistada, palun teatage sellest minimaalselt 24 tundi enne tellimuse täitmist e-posti aadressile: tellimused@gourmetclub.ee.

Palun näidake kindlasti ära tellimuse number ja pangakonto number, millele soovite makse tagastust. Eelnimetatud tingimuste täitmisel kanname teile raha tagasi 5 tööpäeva jooksul.

Kui esitatud tellimust ei ole õigeaegselt tühistatud või tellitud kaubale ei tulda järgi tellimuse täitmise päeval, ei kuulu tasutud summa tellijale tagastamisele.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-posti aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale üle andmiseks.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-posti aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi või end kohvik-poes registreerides ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.