OSTA UUSI KOOKE, VÕIDA 6 X aastane kohvivaru

Osta uusi gurmeekooke! Gourmet Club koostöös Pauligiga lükkab käima üle-eestilise tarbijamängu “Tähista tänast päeva”. Kampaania toimub kõikides Eesti linnades ning jaekettides, kus toode sortimendis on. Uus koogisari on müügil Selveris, Kaubamajas, Stockmannis, Coop kauplustes, Rimis, Prismas, Membos ja Gourmet Club Arsenal keskuse esinduses.

Kampaanias osalemiseks tuleb osta üks Gourmet Club uue koogisarja kook (nimekirja kookidest leiad tarbijamängu reeglite alt). Võidu teavitus kleepsuna asub koogikarbi sees ning kokku on võimalik leida 6 võiduga tähistatud koogikarpi. Võidu kleepsu leides, tuleb ühendust võtta Gourmet Clubiga, kas sotsiaalmeedias või e-maili turundus(ät)gourmetclub.ee teel ning saata kleepsul oleks tekst või pilt.

Tarbijamängu reeglid:

Gourmet Club kampaania “Tähista tänast päeva” on 13.05.2022-30.06.2022 toimuv tarbijamäng (edaspidi kampaania), mida korraldab OÜ Gurmeeklubi (edaspidi korraldaja), registrikoodiga 11579894, asukohaga Harju maakond, Tallinn, Erika, 1410416 Tallinn.

Käesolevate tingimustega kehtestatakse kampaania reeglid. Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ja kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse Eesti Vabariigis kehtivate seaduste järgi.

Kampaanias osalemine ja auhinnad:

Kampaania fondis on 6 x aasta kohvivaru (6kg) Pauligilt. Aasta kohvivaru on arvestatud keskmise Eesti inimese kohvi tarbimise põhjal.

Kampaanias osalevad järgmised uued gurmeekoogid:

Rabarberi-maasika Brita kook 500g

Limoncello marengi kook 420g

Mustsõstra-kohupiimakook sidrunikreemiga 480g

Baileys’e šokolaadi-trühvlikook 450g

Rabarberi-mandlikook martsipanikreemiga 450g

Ekleerikook pistaatsiakreemi ja vaarikatega 600g

Kampaanias osalemiseks tuleb osta vähemalt üks kampaania toode. Kampaania võidust teavitatav võidu kleeps on leitav koogikarbi seest. Võidukleepsu leidmise korral võtab võitja ühendust Gurmeeklubiga e-maili teel turundus(ät)gourmetclub.ee. Auhinna üleandmine lepitakse kokku võitjaga.

Kampaania auhindu ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas. Korraldajal on õigus nõuda võidukleepsu esitamist. Auhinda ei väljastata, kui puudub õige võidukleeps või kus see on omandatud ebaausal teel. Auhinda ei väljastata ka siis, kui võidukleepsu numbrit on võltsitud või moonutatud.

Korraldaja jätab omale õiguse muuta kampaania reegleid ning anda välja lisaauhindu.

Kampaanias osaleja annab Korraldajale nõusoleku kampaania läbiviimise eesmärgil kasutada ja edastada kampaania korraldajale töötlemiseks enda isikuandmeid kampaania tulemuste kohta kokkuvõtete tegemiseks; kampaaniaga seotud koostööpartneritele info edastamiseks; võitjate välja loosimiseks ja nende teavitamiseks; võitja nime avaldamiseks kampaania veebilehel ja Gourmet Club sotsiaalmeediakanalites, samuti oma isikuandmete säilitamiseks kolme kuu jooksul pärast kampaania lõppu võimalike vaidluste lahendamiseks.

Kampaania kohta saab lisateavet küsida ja tekkinud pretensioone esitada e-posti aadressil turundus@gourmetclub.ee. Pretensioonidele vastame 3 kalendripäeva jooksul. Pretensioone saab esitada kuni 10.07.2022.

Gurmeeklubi OÜ töötleb kampaania käigus osaleja poolt esitatud isikuandmeid vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele seadustele kampaania läbiviimise eesmärgil.

Kas teadsid, et hea snäkivaagna saladus peitub õigetes kastmetes? 🤩 Juustude juurde sobib meie imeline juustumoos ning kreekeritele ja köögiviljadele hummus ✨

Lihtne ja kiire idee, mida külalistele pakkuda 🙌🏼