Projektid

 

OÜ Gurmeeklubi fermenteeritud alkoholivabade jookide arendamine

OÜ Gurmeeklubi arenguplaanidesse kuulub erinevate fermenteeritud alkoholivabade jookide tootmine. SA Archimedes rahastab„Teadus- ja arendustegevuse programm nutika spetsialiseerumise kasvuvaldkondades” raames rakendusuuringut ”Alkoholivabade jookide fermentatsiooni protsessi parameetrite määramine kasutades erinevaid starterkultuure ja kasvukeskkondi”.

Projekti toetatakse Euroopa Struktuuritoetuse Fondi vahenditest summas kuni 139 650 EUR-i.

 

OÜ Gurmeeklubi kastmete, külmutatud kondiitritoodete ja fermenteeritud alkoholivabade jookide arendamine

Märtsis 2020 rahuldati OÜ Gurmeeklubi taotlus Arenguprogrammi toetusmeetme kohta.

Selles programmis on ettevõtte tähelepanu suunatud kastmete, külmutatud kondiitritoodete ja fermenteeritud alkoholivabade jookide arendamisele.

Eesmärgiks on, et Arenguprogrammi projekti abil muutub ettevõte Eesti turuliidri seisusest ka Skandinaavias, Baltimaades tervikuna (ja ka mujal) tuntuks tegijaks.

Selle tulemusena ootab ettevõte käibekasvu 5 aastaga 2,1mln EUR-ilt 7,5 mln EUR-ini.

Projekti toetatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest summas kuni 231 847,65 EUR

 

OÜ Gurmeeklubi tootmisseadmete soetamine

Projekti käigus soetatud seadmed on aidanud ettevõttel tõsta oma käivet ca 50% (2016.a. 1,37 mln EUR-i ja 2019.aasta prognoos on rohkem kui 2 mln EUR-i). Ettevõte on laiendanud oma tooteportfelli ning mitme tootegrupi laiendamine on hetkel veel pooleli. Kuna tehtud investeeringute kõige olulisem osa on alles käivitamisjärgus, siis ootab ettevõte tehtud investeeringute toel järgnevatel aastatel ka olulist efektiivsuse tõusu.

Mikro- ja väikeettevõtjate põllumajandustoodete töötlemise ning turustamise investeeringutoetus (MAK 2014-2020 meede 4.2.1)

 

Rakendusuuringu läbiviimine mahetoodangul põhineva teisese tooraine väärindamiseks gurmee-toidukontsentraatidena.

Projekti tulemused kinnitasid, et kohalikul toorainel põhineva toodangu ning loomse päritoluga toorme tootmisel ja töötlemisel tekkiva teisese tooraine kasutamine gurmeetoitude sortimendi laiendamiseks annab häid tulemusi. Välja töötati erinevad tehnoloogilised väärindamisprotsessid gurmeetoitudele lisandväärtuse andmiseks. Uuringute läbiviimist toetas MAK meede 16.2

Meist

meie tooted annavad edasi sõnumit justkui oleksite need ise valmistanud!

Soovime olla sulle heaks nõuandjaks ja kaaslaseks sinu maitserännakul!

Usume, et meie tooted annavad edasi sõnumit justkui oleksite need ise valmistanud! Hea meelega toome teieni puhtast ja eelistatavalt kohalikust toorainest hõrgumad hooajalised palad. Igal aastaajal esitleme just seda unikaalset ja rikkalikku maitsete buketti, mis on saanud innustust hetke parimatest kodumaistest metsa- ning aiasaadustest. Lisame vaid pisut aastatega lihvitud kogemusi ja rohkelt südamesoojust, et teie maitsemeeli positiivselt üllatada.

Meie pühendumus on pakkuda teile igapäevast kogemust - “Restorani kvaliteet Sinu kodus!”

Heaks näiteks on Gourmet Club’i kõige esimene toode Caesar’i kaste, mis tänaseni on meie klientide üks armastatumaid tooteid. Caesar’i kaste kuvab meie pühendumust, soovi pakkuda tingimusteta kvaliteeti ja traditsioonide hoidmist. Retsepti maitsekoosluses on oma võlu ja see on püsinud muutusteta 10 aastat. Valmistades kodus Gourmet Club’i Caesar'i kastmega salatit, võid pakkuda oma perele ja külalistele elamust, mis on võrdne heas restoranis-kohvikus saaduga.

Uuema suuna näitajaks on meie hummuste valik, milles tänapäevastele väärtushinnangutele vastavalt oleme ühendanud tervisliku funktsionaalsuse ja eksootilise maitseelamuse üheks tervikuks.

Usume, et tänapäevane gourmet mõiste peidab endas lisaks rikkalikule maitseelamusele, naturaalsust ja tervislike põhimõtete kombinatsiooni.

Suure osa Gourmet Club’i valikust moodustab meie tublide kondiitrite ja pagarite maitselooming, milles hoiame au sees eesti küpsetiste valmistamise viise koos euroopalike traditsioonidega. Usume, et hea maitseelamus sünnib vähestestest kuid tingimusteta naturaalsetest toorainetest.

telli tort või kringel

Toit sellisel kujul nagu seda on alati tehtud!

Oleme tänulikud tunnustuse eest nendele Gourmet Club’i toodetele, mis on ära märgitud “Eesti parima toiduaine” tiitliga: Caesar’i kaste (2012), šokolaadikreemide sari: kolme šokolaadi, valge šokolaadi-kirsi, šokolaadi-apelsini, šokolaadikreem pähklitega (2012), Karulaugu vöi (2015), Päikesekuivatatud tomati ja basiiliku hummus (2016)Maroko punase läätse dipp (2018).

tutvu meie toodetega

Soovime olla jätkuvalt Sulle abiliseks sinu igapäevastel köögikatsetustel.

Meie siiras soov on rikastada eesti toidukultuuri ja anda omapoolne panus, arendades meie pikki toidutraditsioone ja tuua teieni maailma köögi hõrgumad palad.

Vaata videosid retseptide ja nippidega

Mõnusaid maitseavastusi soovides,

Sinu Gourmet Club

Gourme Club Viru 17 Imre Kose

Meie lugu — Gourmet Club, Imre Kose: “Restorani kvaliteet Sinu kodus!” meie tooted annavad edasi sõnumit justkui oleksite need ise valmistanud!

Gourmet Club Arsenal Keskus Imre Kose

meie tooted annavad edasi sõnumit justkui oleksite need ise valmistanud! Meie lugu — Gourmet Club, Imre Kose: “Restorani kvaliteet Sinu kodus!”

Gourmet Club Imre Kose Viru tn Tallinn

Gourmet Club koogid gurmee toit meie tooted annavad edasi sõnumit justkui oleksite need ise valmistanud!