Gourmet Club X Tanel Veenre

Meil on hea meel teatada, et koostöös Tanel Veenrega toimub tarbijamäng, mille raames on võimalik võita luksuslikud Tanel Veenre ehted! Tarbijamängus osalevad Gourmet Club uued tähtpäevadeks loodud tooted.

SÜDAMEKÜPSISED ja RUBY ŠOKOLAADI KOOK

Mõlemad tooted on valmistatud ehtsast Ruby šokolaadist. Ruby kakaooast valmistatud šokolaad on viimase 80 aasta kõige suurem innovatsioon. Rubiin šokolaad pakub naudingut ja täiesti uut maitseelamust, peidab endas värske marja puuviljasust ja mahlakust. Rubiin šokolaad ei sisalda värvaineid.

Rubiinist ja armastusest inspireerituna valmisid Südameküpsised, mis on valmistatud ehtsast rubiin šokolaadist! Küpsisele annab tekstuuri mandel ning küpsis on valminud ehtsa võiga. Hapukust lisavad vaarikad.

Rubiinist inspireerituna valmis hõrk Ruby šokolaadi kook, mis on valmistatud ehtsa rubiin šokolaadiga. Koogile lisavad värskust ja hapukust marjad.

Tarbijamängus osalemiseks osta üks nendest toodetest ning otsi pakendist võidukleepsu. Kokku loosime 30 paari disainehteid.

Kampaanias osalevad tooted leiad Selverist, Kaubamajast, Stockmannist ja Coopist. Kampaania kestab 24.01.2024-31.03.24.

Piilu, kuidas valmib Mahlane keeks kohupiimatäidisega 👀
Nädalavahetuse retseptiidee 💥

Tee ise pitsat ja kasuta pitsakastmena hummust. Meie tegime pitsa Sriracha hummusega, kuid kõik maitsed sobivad oivaliselt! Peale oma lemmikud lisandid ja naudi! 👌🏼
Pühapäeval tähistame vanavanemate päeva, et tänada neid kõikide teadmiste, elutarkuste, hoole ning armastuse eest 💕 Tähista seda tähtsat päeva koos enda lähedaste ning parimate hõrgutistega 🍰
This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.