Soovime olla sulle heaks nõuandjaks ja kaaslaseks sinu maitserännakul!

Usume, et meie tooted annavad edasi sõnumit justkui oleksite need ise valmistanud! Hea meelega toome teieni puhtast ja eelistatavalt kohalikust toorainest hõrgumad hooajalised palad. Igal aastaajal esitleme just seda unikaalset ja rikkalikku maitsete buketti, mis on saanud innustust hetke parimatest kodumaistest metsa- ning aiasaadustest. Lisame vaid pisut aastatega lihvitud kogemusi ja rohkelt südamesoojust, et teie maitsemeeli positiivselt üllatada.

Meie pühendumus on pakkuda teile igapäevast kogemust - “Restorani kvaliteet Sinu kodus!”

Heaks näiteks on Gourmet Club’i kõige esimene toode Caesar’i kaste, mis tänaseni on meie klientide üks armastatumaid tooteid. Caesar’i kaste kuvab meie pühendumust, soovi pakkuda tingimusteta kvaliteeti ja traditsioonide hoidmist. Retsepti maitsekoosluses on oma võlu ja see on püsinud muutusteta 10 aastat. Valmistades kodus Gourmet Club’i Caesar'i kastmega salatit, võid pakkuda oma perele ja külalistele elamust, mis on võrdne heas restoranis-kohvikus saaduga.

Uuema suuna näitajaks on meie hummuste valik, milles tänapäevastele väärtushinnangutele vastavalt oleme ühendanud tervisliku funktsionaalsuse ja eksootilise maitseelamuse üheks tervikuks.

Usume, et tänapäevane gourmet mõiste peidab endas lisaks rikkalikule maitseelamusele, naturaalsust ja tervislike põhimõtete kombinatsiooni.

Suure osa Gourmet Club’i valikust moodustab meie tublide kondiitrite ja pagarite maitselooming, milles hoiame au sees eesti küpsetiste valmistamise viise koos euroopalike traditsioonidega. Usume, et hea maitseelamus sünnib vähestestest kuid tingimusteta naturaalsetest toorainetest.

Toit sellisel kujul nagu seda on alati tehtud!

Oleme tänulikud tunnustuse eest nendele Gourmet Club’i toodetele, mis on ära märgitud “Eesti parima toiduaine” tiitliga: Caesar’i kaste (2012), šokolaadikreemide sari: kolme šokolaadi, valge šokolaadi-kirsi, šokolaadi-apelsini, šokolaadikreem pähklitega (2012), Karulaugu vöi (2015), Päikesekuivatatud tomati ja basiiliku hummus (2016).

Soovime olla jätkuvalt Sulle abiliseks sinu igapäevastel köögikatsetustel.

Meie siiras soov on rikastada eesti toidukultuuri ja anda omapoolne panus arendades meie pikki toidutraditsioone ja tuua teieni maailma köögi hõrgumad palad.

Mõnusaid maitseavastusi soovides, 
Sinu Gourmet Club

 

 

 

 

 

 

 

 

Gourme Club Viru 17 Imre Kose

 

 

Gourmet Club Arsenal Keskus Imre Kose

 

 

 

Gourmet Club Imre Kose Viru tn Tallinn

 

Gourmet Club koogid gurmee toit